Nisan ayının ilk haftalarında Yemeksepeti‘nin hızlı teslimat ve  market servisi olarak karşımıza çıkan Banabi, İstanbul’da hizmet vermeye başlamış, kaliteli ve hızlı teslimat anlayışıyla sektörün en dişli rakibi Getir’i geride bırakmayı başarmıştı.

Faaliyetlerine ilk olarak Avrupa Yakası’nda başlayan  BanaBi, Mayıs ayının ilk haftalarında ise Anadolu Yakası’nda da hizmet vermeye başladı.

Yemeksepeti kurucu ortağı ve CEO’su Nevzat Aydın, bugün yaptığı açıklamayla BanaBi market servisinin İzmir’de hizmet vermeye başladığını duyurdu. Resmiyet kazanmasa da şimdilik, İzmir’de Alsancak, Bornova, Buca ve Karşıyaka ilçelerinde ki depoları ile faaliyetlerine başlayacak.

17 Haziranda attığı Tweet’te bazı bilgileri paylaşan Nevzat Aydın, İzmir’in ardından Ankara’da hizmet vermeye başlayacağını takipçileriyle paylaştı. Kısa zamanda büyük ilgi gören BanaBi günde ortalama 9 bin ila 10 arasında ürün satışına ve günde ortalama 3 bin siparişe ulaşmış durumda. BanaBi ile ilgili en güncel duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.